Bekerprogramma 1e klas

Beker 1  20 - 22 september

     

Yara-Meetpoint de Kameleon

De Bokx / Kya Betonboringen-Du Commerce / Verex  

ARB's-ZVV Hulst (1)

vv Dow-Ali Baba Aster 

       

Beker 2  11 - 13 oktober  

   

Du Commerce / Verex-Yara   

Meetpoint de Kameleon-Oliehandel Sandrini  

vv Dow-ARB's

ZVV Hulst (1)-Ali Baba Aster   

       

Beker 3  8 - 10 november  

   

De Bokx / Kya Betonboringen-Yara   

Oliehandel Sandrini-Du Commerce / Vere  

ARB's-Ali Baba Aster

vv Dow-ZVV Hulst (1)   

       

Beker 4  6 - 8 december      

       

Beker 5  17 - 19 januari      

       

Beker halve finale       

       

Beker finale       

       

Bekerprogramma 2e klas

Beker 1  20 - 22 september      

Energetica Natura-JC Sportswear   

Baderie Dam-Young Stars   

Smit Sportprijzen-ZVV Hulst (2)   

Rapid Zelzate-Bakkerij van de Velde   

       

Beker 2  11 - 13 oktober      

Young Stars-Smit Sportprijzen   

ZVV Hulst (2)-Team H4A   

Bakkerij van de Velde-Energetica Natura   

JC Sportswear-HKC / Topvorm   

       

Beker 3  8 - 10 november      

Baderie Dam-Smit Sportprijzen   

Young Stars-Team H4A   

Rapid Zelzate-Energetica Natura   

Bakkerij van de Velde-HKC / Topvorm   

       

Beker 4  6 - 8 december      

       

Beker 5  17 - 19 januari      

     

Beker halve finale      

     

Beker finale       

  

       

Bekerprogramma 3e klas

Beker 1  20 - 22 september  

   

Navimar-Reham vastgoed bv   

Schelfhout voor oog & oor-MeClean   

ZV Tragel-Van Kouteren / Cafe Driewegen   

Bart Vervaet Optiek-Dow United   

       

Beker 2  11 - 13 oktober  

   

ZV Tragel-Schelfhout voor oog & oor   

Van Kouteren / Cafe Driewegen-DOWn by Law   

Bart Vervaet Optiek-Navimar   

Dow United-Osteo Erpelinck / 't Lodewijk  

       

Beker 3  8 - 10 november  

   

Schelfhout voor oog & oor-Van Kouteren / Cafe Driewegen   

MeClean-DOWn by Law  

Navimar-Dow United  

Reham vastgoed bv-Osteo Erpelinck / 't Lodewijk   

       

Beker 4  6 - 8 december         

       

Beker 5  17 - 19 januari      

   

Beker halve finale       

 

Beker finale